Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

SportvisserREISgids Stad Groningen

terug naar overzicht

Vrijdag, 1 mei 2015

Een fraai overzicht van de vele visstekken die de stad Groningen rijk is. Bestel hem hier!

De SportvisserREISgids Stad Groningen is een handzame gids (90 pagina’s dik) boordevol informatie over de sportvisserij in de stad Groningen. Niet alleen kun je lezen over de verschillende wateren die je in de waterrijke stad hebt (van scheepvaartkanalen met roofvis tot stadsvijvers vol karper) maar ook over de vissoorten die je kunt verwachten. De gids beschrijft 25 stadse stekken compleet met foto, beschrijving en kaartje. Een overzichtskaart van de stad geeft in één oogopslag weer waar de stekken zich bevinden. De SportvisserREISgids Stad Groningen is een must voor iedere noordelijke sportvisser, online te bestellen en heb je voor nog geen tientje in huis.